Naše tipy na valentýnské dárky

23.01.2024
Adéla Ladman
Svátek zamilovaných se blíží a ať už tento svátek slavíte, nebo ne, určitě se vám v následujících dnech záplava růžové, červené a srdíček nevyhne :) Naše Láskyplná směs se stala vaší oblíbenou stálicí mezi limitovanými kávami, je totiž přesně jako láska - sladkohořká!

Kromě Láskyplné směsi jsme si pro vás ale připravili pár dalších tipů na dárky, které by vašim milým mohli udělat radost. Případně můžete udělat radost i sobě, mít rád sám sebe je totiž přece také důležité, nemáme pravdu? 

l_skypln_

1. Láskyplná směs 

Ve směsi náš pražič Tom spojil dvě oblíbené jednodruhové Arabiky - Brazil Diamond a Peru Amazonas. V chuti byste pak měli cítit karamel, mléčnou čokoládu, bobulovité ovoce i švestky, a na jazyku vám zůstane příjemně sladkohořký pocit. Obě kávy jsou samozřejmě výběrové a mají cuppingové skóre vyšší než 82,5 bodů. A proč si myslíme, že zrovna káva je fajn dárkem k Valentýnu? Protože nejvzácnější je společný čas a ten si nad šálkem kávy můžete užít povídaním nebo jen společným bytím :)

2. Dárkové balíčky

Také tak milujete sladkou tečku ke kávě? Připravili jsme si pro vás elegantní dárkové balíčky, ve kterých není nouze o delikatesy! Máme několik variant, ve kterých najdete kromě naší výběrové kávy také kvalitní čokoládu, čaje či delikatesy. Pokud raději necháváte výběr dobrot na obdarovaném, můžete pořídit i dárkový poukaz k nákupu na našem e-shopu.

naroz_1_

3. Kávové předplatné

Chcete koupit dárek, který si užijete oba? Hodit by se vám mohlo naše kávové předplatné - každý měsíc vám doručíme vybranou gramáž kávy a vy se už o kávičku nemusíte starat. Stačí si ji užít v dobré společnosti nebo nad oblíbenou knihou. Vždy se vás snažíme překvapit, ochutnáte tak naše novinky nebo limitované směsi, které vytvořil náš pražič Tom. 

4. Něco na zub

Pokud na Valentýna neplánujete nic velkého, ale maličkost byste svému protějšku přece jen rádi dali, nabízíme kávu v malých 125gramových baleních a najdete u nás také široký výběr delikátních čokolád a čajů.

Adéla Ladman
Sdílejte článek