Co koupit k Valentýnu?

27.01.2022
Adéla Ladman
Svátek zamilovaných se blíží a ať už tento svátek slavíte, nebo ne, určitě se vám v následujících dnech záplava růžové, červené a srdíček nevyhne :) Naše Láskyplná směs se vám minulý rok zamlouvala natolik, že jsme se ji letos rozhodli umíchat znovu, tentokrát ale jinak, aby se více podobala lásce - je totiž sladkohořká!

Kromě Láskyplné směsi jsme si pro vás ale připravili pár dalších tipů na dárky, které by vašim milým mohli udělat radost. Případně můžete udělat radost i sobě, mít rád sám sebe je totiž přece také důležité, ne? 

dsc00806_1_

1. Láskyplná směs 

Naše Láskyplná směs má nejen obsah definující lásku, snažili jsme se city vyjádřit i obalem a naši limitku tak zdobí vášnivě červená přelepka :) V kávě jsme spojili dva naše favority - 100% arabicu z Brazílie a 100% arabicu z Peru. V chuti byste pak měli cítit čokoládu, oříšky, jablka a švestky a na jazyku vám zůstane příjemně sladkohořký pocit. Obě kávy jsou samozřejmě výběrové a mají cuppingové skóre vyšší než 80 bodů. A proč si myslíme, že zrovna káva je fajn dárkem k Valentýnu? Protože poslední dobou je nejvzácnější společný čas a ten si nad šálkem kávy můžete užít povídaním nebo jen dlouhým díváním do očí :)

2. Dárkové balíčky PRO NI a PRO NĚJ

Také tak milujete sladkou tečku ke kávě? Připravili jsme si pro vás elegantní dárkové balíčky, ve ktrých není nouze o delikatesy! Máme dvě varianty, v nichž kromě Láskyplné směsi najdete kvalitní čokoládu, exkluzivní anglický čaj a originální pomazánku. Vše laděné do láskyplných barev a s červenou mašlí navrch. Pokud je to už ale pro vás moc přeláskované, pořídíte u nás i konzervativnější dárkové balíčky s kávovými ponožkami nebo třeba coffeelover náramkem od Bewooden.

dsc00854

3. Kávové předplatné

Chcete koupit dárek, který si užijete oba? Hodit by se vám mohlo naše kávové předplatné - každý měsíc vám doručíme vybranou gramáž kávy a vy se už o kávičku nemusíte starat. Stačí si ji užít v dobré společnosti nebo nad oblíbenou knihou. Vždy se vás snažíme překvapit, ochutnáte tak naše novinky nebo limitované směsi, které vytvořil náš pražič Tom. 

4. Něco na zub

Pokud na Valentýna neplánujete nic velkého, ale maličkost byste svému protějšku přece jen rádi dali, nabízíme kávu v malých 125gramových baleních a najdete u nás také široký výběr delikátních čokolád a čajů.

Adéla Ladman
Sdílejte článek