Vítejte na naších kávových stránkách UPRAZENO.CZ - jsme specialisté na kávu!
search-loader
0 ks
0
Nakupte ještě za 1000 Kč a získáte
Dopravu zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Celkem 0 Kč
Upraženo - favorite
question
Potřebujete poradit?
Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit s konkrétními produkty, či vytvořit objednávku po telefonu? Neváhejte zavolat
PORADNA
+420 739 102 933

Pár slov o Upraženo.cz

Vítáme tě na stránkách internetového obchodu www.Uprazeno.cz, Vašeho specialisty nejen na kávové kapsle, ale na všechno, co se kávy týče! ♥

Nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem. Rozlitá káva je ovšem úplně něco jiného..."

Jsme parta mladých lidí, kteří milují kávu a, po ranním šálku, i všechny lidi. Rádi experimentujeme a zkoušíme neustále nové věci, chutě a kombinace, které následně sdílíme s Vámi, našimi kávičkáři. ;-)


Jak to celé začalo...

Káva nás provázela už od našich vysokoškolských let, kdy se žádná příprava na zkoušku neobešla bez odpovídajícího množství kávy. Čím těžší zkouška, tím více kávy. :-) Bohužel času nebylo moc a příprava dobrá kávy ho dost zabere, tak jsme se začali rozhlížet po nějaké alternativě. Narazili jsme na kapslový kávovar Nespresso a okamžitě si ho zamilovali, protože dokáže za málo peněz udělat hodně muziky - co víc jsme si jako studenti mohli přát? :-)

received_2590885684470543

Zkrátka děláme to, co opravdu milujeme.


Postupem času jsme však přestali být s nabídkou spokojeni, Nespresso zdražovalo a neměli moc druhů na výběr, tak jsme se začali porozhlížet zase op něčem novém a něco Vám prozradím - našli jsme. :-)

            
gourmesso


               Ale nenašli jsme nový kávovar nebo zázračný nápoj, našli jsme alternativní kapsle pro kávovary Nespresso. Bohužel jejich dostupnost v ČR byla mizivá a museli jsme objednávat ze zahraničí, ale řekli jsme si, že minimálně za zkoušku to stojí... A stálo...

...přesně v ten moment jsme se rozhodli, že si ty skvělé kávičky za super ceny nemůžeme nechat jenom pro sebe a založili jsme Upraženo, místo, kde najdete, alespoň podle našeho názoru, to nejlepší z kávového světa, místo pro všechny milovníky kávy, kteří se nebojí experimentovat a objevovat.
Tak co, půjdete do toho s námi?

 Na našem novém webu Vám nabízíme to nejlepší z celého světa, od aromatické kávy ze Španělska, přes ochucené kapsle z Německa, až po výbornou horkou čokoládu z Afriky. Zakládáme si na férovém přístupu, rychlém dodání a přátelském jednání. Vždy uděláme maximum pro Vaši spokojenost, tak se nebojte ozvat. ;-)


Kontaktovat nás můžete na mailu info@uprazeno.cz nebo telefonicky na +420 739 102 933.

A teď už se jen v klídku posaďte a vychutnejte si nakupování z pohodlí domova!
Váš tým Upraženo.cz