Pár slov o Upraženo.cz

„Nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem. Rozlitá káva je ovšem úplně něco jiného..."

Vítáme vás na stránkách internetového obchodu a pražírny www.uprazeno.cz. Věnujeme se především pražení výběrové zrnkové kávy, prodeji kompatibilních kapslí pro Nespresso a Dolce Gusto, čajů a delikates nejen od regionálních výrobců.


Jsme parta mladých lidí, kteří milují kávu. V roce 2019 jsme se rozhodli tvořit něco vlastního a pustili se do pražení vlastní, výběrové kávy.

„Nezkusíme upražit vlastní?”

Na začátku naší snahy stála tato vět. Následně jsme se pustili do vzdělávání, zkoušení a ochutnávání, abychom milovníkům kávy mohli nabídnout to nejlepší. S naší čerstvě praženou kávou jsme vyrazili do světa v létě 2020. Balili jsme pár balíčků měsíčně, pražili na malé, 3kilové pražičce a získávali zpětnou vazbu od našich prvních zákazníků.

ob8   ob3   praz1

„S poctivostí nejdál dojdeš!”

Naše hodnoty byly více než jasné – pracovat s radostí, nadšením a chutí dát do toho své srdce a začít budovat. Přes nespočet pokusů, testování a spousty času jsme šli stále za svou vizí, drželi se stanovených hodnot a odhodlání být lepší a lepší. Základem pro nás byla poctivá práce, čerstvá káva a beskydské srdce, které jsme do naší práce vkládali.

ob6   ob11   praz3

„A vítězem se stává...”

Nikdy bychom Vám totiž nenabídli nic, za čím bychom si stoprocentně nestáli. Protože když věci děláte  s precizností a plným nasazením, vždy to stojí za to. Naše práce nepřišla vniveč, protože kromě množství objednávek nám přišla i skvělá zpráva z Velké Británie. Tři naše kávy si odnášejí gasto Oscara! Více o našich oceněných káv najdete ZDE.

„Když věci děláte srdcem, je to vždy poznat”

 Pražíme v malých dávkách. Máte tak jistotu, že vaše káva bude vždy čerstvá.
Nabízíme limitované směsi, které jinde nekoupíte. Náš pražič Tom každou kávu praží jinak a hledá v ní to nejlepší.
☕ Známe původ našich zrn a naše kávy jsou výběrové. Víme, kde byla vypěstována, z jaké farmy pochází, i to, kolik za ni farmář dostal zaplaceno.
☕ Najdete u nás pestrou paletu velikostí - začínáme na 125 gramech a končíme na 1000 gramech.
☕ Za objednávky u nás sbíráte věrnostní body a když se k nám pravidelně vracíte, můžete se těšit na dárečky. Přečtěte si více o našem věrnostním systému.

Ochutnejte kávu, ke které se pravidelně vrací tisíce Čechů.

arabica_2_

 

Nakupujte s námi bez obav

DOPRAVA
zdarma
na pobočky Zásilkovny při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem při nákupu nad 2000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme výběrovou kávu z celého světa. O kávě Upraženo.cz
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.