DORUČENÍ NA ZÁSILKOVNU JEN ZA 11 KČ!

Kávové předplatné je skvělý dárek!

Naše kávové předplatné je skvělý dárek pro všechny milovníky kávy a že jich u nás je! Na začátku měsíce dorazí obdarovanému čerstvě upražená káva až domů a vždy se jedná o novinku, limitku anebo zajímavou kávu z naší nabídky.

van1_2_   hal1   n3


Co byste o kávovém předplatném měli vědět?

1. Kávové předplatné odesíláme vždy první týden v měsíci a začneme v tom měsíci, kdy si zvolíte start předplatného. Můžete si vybrat mezi doručení kurýrem PPL až domů nebo doručení na pobočku vybrané Zásilkovny či na PPL ParcelShop. Tento způsob dopravy se pak bude každý měsíc opakovat.

2. V kávovém předplatném najdete každý měsíc jinou kávu. Posíláme vám limitované edice a novinky, které mnohdy ochutnáte mezi prvními. 

3. Kávu vám můžeme namlít - stačí si u předplatného vybrat možnost namleté kávy a zadat přípravu, na kterou si přejete kávu namlít.

4. Nechcete udělat chybu v dodacích údajích? V části Dodací údaje nám prosím vyplňte jméno a přijmení, telefonní číslo a e-mail na sebe, dorazí vám na něj doručení objednávky a případně přes něj s vámi budeme komunikovat. Pokud chcete dárek doručit jiné osobě, stačí toto políčko odškrtnout a vyplnit údaje na obdarovaného, včetně telefonního čísla. 

adresaadresa_jina_osoba

5. Rádi byste kávové předplatné předali s dárkovým poukazem? Po přijetí platby vám pošleme odkaz, kde si můžete poukaz stáhnout a ten obdarovanému předat. Předplatné pak začne automaticky chodit v měsíci, který jste si při vytváření objednávky zvolili.


6. Nevíte, jakou gramáž kávového předplatného měsíčně zvolit? Průměrná dávka kávy na jednu porci espressa je cca 8 gramů, z 250gramového předplatného tedy připravíte měsíčně zhruba 30 káv, z 500gramového 60 káv a z 1000gramového 120 káv. Stačí tedy vědět, kolik váš blízký vypije denně kávy :)

Na naši nabídku kávového přeplatného se můžete podívat ZDE

Nakupujte s námi bez obav

DOPRAVA
zdarma
na pobočky Zásilkovny při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem při nákupu nad 2000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme výběrovou kávu z celého světa. O kávě Upraženo.cz
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.