Vítejte na naších kávových stránkách UPRAZENO.CZ - jsme specialisté na kávu!
search-loader
0 ks
0
Nakupte ještě za 1000 Kč a získáte
Dopravu zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Celkem 0 Kč
Upraženo - favorite
question
Potřebujete poradit?
Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit s konkrétními produkty, či vytvořit objednávku po telefonu? Neváhejte zavolat
PORADNA
+420 739 102 933
Do konce AKČNÍ CENY DOPRAVY SE ZÁSILKOVNOU zbývá

Výměna, vrácení, reklamace

Nastal nějaký problém? Nemusíte se ničeho bát, ke všemu se postavíme čelem a férově. 


VÝMĚNA ZBOŽÍ

Objednali jste si špatný druh kapslí? Nevadí! Nerozbalené a nepoužité zboží nám můžete zaslat zpět na naši výdejnu: Coffee concept s.r.o., Maryčky Magdonové 3295, 738 01, Frýdek-Místek . 
VRÁCENÍ ZBOŽÍ = ŽÁDNÝ PROBLÉM

Ačkoliv jsme udělali maximum, aby bylo všechno v pořádku, máte samozřejmě možnost objednávku vrátit. Snažíme se vycházet každému vstříc, proto nehledíme na striktní 14denní lhůtu a zboží můžete vrátit do měsíce od zakoupení. Nesmí však jevit žádné známky používání (prázdné kapsle nebereme ;-) ), musí být v originálních obalech a řádně zabalené.

Nejdříve nás prosím kontaktuje e-mailem (info@uprazeno.cz) nebo na tel. 739 102 933, kde se domluvíme na způsobu vrácení či dalším postupu. Objednávku pořádně zabalte a v originálních obalech zašlete zpět na adresu Maryčky Magdonové 3295, 738 01, Frýdek-Místek

Věříme, že Váš další nákup bude úspěšnější.REKLAMACE = ŽÁDNÝ PROBLÉM

první řadě - to, že se něco pokazilo nás velice mrzí . Dáme však ruku do ohně za to, že uděláme maximum proto, abychom tuto záležitost co nejrychleji vyřešili. Jestliže chcete objednávku reklamovat, kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem (info@uprazeno.cz) nebo telefonicky na tel. 739 102 933, kde probereme další postup.