Výměna, vrácení, reklamace

Nastal nějaký problém? Nemusíte se ničeho bát, ke všemu se postavíme čelem a férově. 


VÝMĚNA ZBOŽÍ

Objednali jste si špatný druh kapslí? Nevadí! Nerozbalené a nepoužité zboží nám můžete zaslat zpět na naši výdejnu: Coffee concept s.r.o., Ostravská 494, Sviadnov, 739 25 . 
VRÁCENÍ ZBOŽÍ = ŽÁDNÝ PROBLÉM

Ačkoliv jsme udělali maximum, aby bylo všechno v pořádku, máte samozřejmě možnost objednávku vrátit. Snažíme se vycházet každému vstříc, proto nehledíme na striktní 14denní lhůtu a zboží můžete vrátit do měsíce od zakoupení. Nesmí však jevit žádné známky používání (prázdné kapsle nebereme ;-) ), musí být v originálních obalech a řádně zabalené.

Nejdříve nás prosím kontaktuje e-mailem (info@uprazeno.cz) nebo na tel. 739 102 933, kde se domluvíme na způsobu vrácení či dalším postupu. Objednávku pořádně zabalte a v originálních obalech zašlete zpět na adresu Uprazeno.cz, Ostravská 494, 739 25, Sviadnov.
Věříme, že Váš další nákup bude úspěšnější.REKLAMACE = ŽÁDNÝ PROBLÉM

první řadě - to, že se něco pokazilo nás velice mrzí . Dáme však ruku do ohně za to, že uděláme maximum proto, abychom tuto záležitost co nejrychleji vyřešili. Jestliže chcete objednávku reklamovat, kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem (info@uprazeno.cz) nebo telefonicky na tel. 739 102 933, kde probereme další postup.
 

Nakupujte s námi bez problémů

DOPRAVA
zdarma
Při nákupu nad 1 000 Kč se Zásilkovnou, přes PPL pak nad 2 000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme vlastní kávu z kávových bobů z celého světa. V malých dávkách vždy čerstvě.
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.