BLACK FRIDAY NA NAŠE VÝBĚROVÉ KÁVY A NAVÍC DORUČENÍ NA PPL PARCELSHOPY ZDARMA!

Výměna, vrácení, reklamace

Nastal nějaký problém? Nemusíte se ničeho bát, ke všemu se postavíme čelem a férově. 


VÝMĚNA ZBOŽÍ

Objednali jste si špatný druh kapslí? Nevadí! Nerozbalené a nepoužité zboží nám můžete zaslat zpět na naši výdejnu: Coffee concept s.r.o., Ostravská 494, Sviadnov, 739 25 .


 
VRÁCENÍ ZBOŽÍ = ŽÁDNÝ PROBLÉM

Ačkoliv jsme udělali maximum, aby bylo všechno v pořádku, máte samozřejmě možnost objednávku vrátit. Snažíme se vycházet každému vstříc, proto nehledíme na striktní 14denní lhůtu a zboží můžete vrátit do měsíce od zakoupení. Nesmí však jevit žádné známky používání, musí být v originálních obalech a řádně zabalené.

>> Formulář pro odstoupení od smlouvy najdete zde <<

Nejdříve nás prosím kontaktuje e-mailem (info@uprazeno.cz) nebo na tel. 739 102 933, kde se domluvíme na způsobu vrácení či dalším postupu. Objednávku pořádně zabalte a v originálních obalech zašlete zpět na adresu Uprazeno.cz, Ostravská 494, 739 25, Sviadnov.
Věříme, že Váš další nákup bude úspěšnější.REKLAMACE = ŽÁDNÝ PROBLÉM

první řadě - to, že se něco pokazilo nás velice mrzí . Dáme však ruku do ohně za to, že uděláme maximum proto, abychom tuto záležitost co nejrychleji vyřešili. Jestliže chcete objednávku reklamovat, kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem (info@uprazeno.cz) nebo telefonicky na tel. 739 102 933, kde probereme další postup.
 

Nakupujte s námi bez obav

DOPRAVA
zdarma
na pobočky Zásilkovny při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem při nákupu nad 2000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme výběrovou kávu z celého světa. O kávě Upraženo.cz
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.