Velkoobchodní spolupráce

UPRAŽENO - VÝBĚROVÁ KÁVA S BESKYDSKÝM SRDCEM

Káva je láska a o té výběrové to platí dvojnásob! V Beskydech pro vás proto pražíme ta nejlepší zrnka z celého světa, která splňují přísná kvalitativní kritéria, abyste si mohli vychutnat skvělou kávu. Dokážeme vám pomoci s kávou do vaší firmy, restaurace nebo kavárny. A to vždy za ceny, které jsou výhodné a nerozhodí váš rozpočet. 
Jak ke kávě přistupujeme?PROČ SI VYBRAT KÁVU OD UPRAŽENO?


☕Pražíme v malých dávkách každý den.
☕ Kávová zrna pečlivě vybíráme.
☕ Umíme vám upražit kávu na míru.
☕ Zajistíme vám top servis.
☕ Nabízíme exkluzivní ceny.

O NAŠÍ KÁVĚ


Mezi našimi kávami najdete zrnka z celého světa. Aktuální nabídku máme vždy na webu. Všechny naše kávy jsou výběrové a mají cuppingové skóre vyšší než 82 bodů. Když k nám do pražírny káva dorazí, pražič Tom zkouší různé varianty pražení, aby z kávových zrn dostal to nejlepší. Kávy následně projdou interním cuppingem, kde vybíráme tu chuťově nejbohatší variantu. Žádnou kávu nevypustíme do světa bez toho, abychom ji otestovali a nebyli si 100% jistí její kvalitou.


tom

KÁVA NA MÍRU

Prošli jste si naši nabídku na webu, ale nenašli jste svého favorita? Nevadí, ozvěte se nám a rádi společně vymyslíme pecku, která potěší vaše zaměstnance nebo zákazníky. Základáme si na osobním přístupu a pražič Tom se vždy vynasnaží, abyste byli maximálně spokojeni. Můžeme vymyslet směs exkluzivně pro vás včetně návrhu obalu, kávu upražit tak, aby více vyhovovala vašim chuťovým preferencím a nebo pouze pro vás pražit speciální druh kávy. Rádi uspořádáme cupping, kde vybrané kávy společně ochutnáme.


img_9242_23
 
O SPOLUPRÁCI

V rámci velkoobchodní spolupráce nabízíme ceny odstupňované podle množství měsíční odebírané kávy (množství od 1 kg, od 2,5 kg, od 5 kg a nad 10 kg měsíčně). Neznamená to, že každý měsíc musíte skutečně odebrat požadované množství na gram přesně, rádi se s vámi domluvíme na individuálních podmínkách :) Ve Frýdku-Místku a okolí vám kávu můžeme přivézt osobně v recyklovatelných obalech. Dopravu kurýrem pak máte zdarma při nákupu nad 2 kg kávy v rámci jedné objednávky.

Prohlédněte si nabídku našich zrnkových káv.


n_vrh_bez_n_zvu_27_

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám! 

Nakupujte s námi bez problémů

DOPRAVA
zdarma
Při nákupu nad 1 000 Kč se Zásilkovnou. Přes PPL pak nad 2 000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme vlastní kávu z kávových bobů z celého světa. V malých dávkách vždy čerstvě.
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.