MÁME NAROZENINOVÉ SLEVY NA ZRNKOVOU KÁVU A KÁVOVÉ PŘEDPLATNÉ!
STAČÍ ZADAT KÓD: NAROZENINY15

Velkoobchodní spolupráce

UPRAŽENO - VÝBĚROVÁ KÁVA S BESKYDSKÝM SRDCEM

Už tisíce zákazníků si oblíbilo naši výběrovou kávu s beskydským srdcem. Udělejte radost svým zaměstnancům nebo zákazníkům v kavárně skvěle hodnocenou, výběrovou kávou. 


ob8   ob3   praz3

PROČ SI VYBRAT KÁVU OD UPRAŽENO?

☕ Pražíme v malých dávkách a několikrát týdně. Máte tak jistotu, že vaše káva bude vždy čerstvá.

☕ Nabízíme limitované směsi, které jinde nekoupíte. Náš pražič Tom každou kávu praží jinak a hledá v ní to nejlepší. 
☕ Můžeme vám připravit cupping s našim pražičem, kde ochutnáte naše kávy. Na základě toho si potom můžete vybrat z nabídky, nebo vám připravíme kávu na míru.
☕ Známe původ našich zrn a naše kávy jsou výběrové. Víme, kde byla vypěstována, z jaké farmy pochází, i to, kolik za ni farmář dostal zaplaceno.
☕ Najdete u nás pestrou paletu velikostí - začínáme na 125 gramech a končíme na 1000 gramech.


O NAŠÍ KÁVĚ


Mezi našimi kávami najdete zrnka z celého světa. Aktuální nabídku máme vždy na webu. Všechny naše kávy jsou výběrové a mají cuppingové skóre vyšší než 80 bodů. Když k nám do pražírny káva dorazí, pražič Tom zkouší různé varianty pražení, aby z kávových zrn dostal to nejlepší. Kávy následně projdou interním cuppingem, kde vybíráme tu chuťově nejbohatší variantu. Žádnou kávu nevypustíme do světa bez toho, abychom ji otestovali a nebyli si 100% jistí její kvalitou. Tři z našich káv jsou držiteli ocenění Great Taste Awards, které se označují za potravinářské Oscary.

huila1   p3   pap3

KÁVA NA MÍRU

Prošli jste si naši nabídku na webu, ale nenašli jste svého favorita? Nevadí, ozvěte se nám a rádi společně vymyslíme pecku, která potěší vaše zaměstnance nebo zákazníky. Základáme si na osobním přístupu a pražič Tom se vždy vynasnaží, abyste byli maximálně spokojeni. Můžeme vymyslet směs exkluzivně pro vás včetně návrhu obalu, kávu upražit tak, aby více vyhovovala vašim chuťovým preferencím a nebo pouze pro vás pražit speciální druh kávy. Rádi uspořádáme cupping, kde vybrané kávy společně ochutnáme.

O SPOLUPRÁCI

V rámci velkoobchodní spolupráce nabízíme ceny odstupňované podle množství měsíční odebírané kávy (množství od 2 kg, od 5 kg, od 10 kg a nad 20 kg měsíčně). Neznamená to, že každý měsíc musíte skutečně odebrat požadované množství na gram přesně, rádi se s vámi domluvíme na individuálních podmínkách :) Dopravu zdarma pak máte při nákupu nad 2 000 Kč. Od třetí objednávky dále nabízíme možnost fakturace se splatností 14 dní.

Máte zájem o pražení na míru? Chcete si nechat upražit vlastní zelené zrno? Případně pro svoji kávarnu chcete kávu, kterou zákazníci nikde jinde nenajdou? Ozvěte se nám prosím přes formulář níže. 

OCHUTNÁVKA ZDARMA

Abychom se lépe poznali, nabízíme vám ochutnávku tří našich káv zdarma. Stačí se nám ozvat skrz kontaktní formulář níže.

ob9   ob12   van2

Nejčastější dotazy:
Kde můžeme vaši kávu ochutnat?
Naši kávu aktuálně najdete v kavárnách především v Moravskoslezském kraji. Na jejich aktuální seznam se můžete podívat tady.

Dodáváte kávu i do kanceláří?
Ano, zaměstnanci několika desítek firem v České republice už si vychutnávají naši výběrovou kávu. Chcete být mezi nimi? Vyplňte nám prosím kontaktní formulář níže.

Jak často kávu vozíte?

Frekvenci objednávek si regulujete sami. Poté, co se domluvíme na velkoobchodní spolupráci, se registrujete do našeho e-shopu a my vám přidělíme velkoobchodní ceník. Poté už si objednáváte podle svých preferencí. 

Prodáváte i kávovary?

Standardně je v nabídce nemáme, ale spolupracujeme s partnery, kteří toto řešení nabízejí. Určitě se na nás neváhejte obrátit, pokud máte zájem nejen o zajištění kávy, ale také kávovaru.

Nabízíte ekologické obaly?

V rámci Frýdecko-Místecka a okolí nabízíme možnost odběru káv ve vratných obalech.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám! 


Nakupujte s námi bez obav

DOPRAVA
zdarma
na pobočky Zásilkovny při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem při nákupu nad 2000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme výběrovou kávu z celého světa. O kávě Upraženo.cz
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.