Co koupit ke Dni matek?

27.04.2021
Adéla Ladman

Co si budeme povídat, maminka je asi jediný člověk na světě, který nás má skutečně rád i s našimi chybami :)  Nejčastěji to byla právě maminka, která nás vychovala, naučila nás zavazovat tkaničky nebo obdivovala každý náš umělecký počin, vedla nás k tomu, abychom uctivě a nahlas zdravili a byli dobrými lidmi. Dnes se proto podíváme na dárečky, které maminkám ke Dni matek (letos 8. května) určitě udělají radost. Nemusí být velké, stačí, když budou od srdce.

dsc06111

 

  1. Káva z lásky

Pro máj, lásky čas, jsme si připravili limitovanou edici Upraženo zrnkové kávy – Láskyplnou směs. A jelikož kromě lásky partnerské, máme i lásku mateřskou, věříme, že právě tato směs plná sladkých tónů udělá mamince radost. Prodáváme ji v 250gramovém balení a můžeme vám ji dárkově zabalit. V Láskyplné směsi najdete kombinaci káv z Brazílie a Peru a v chuti objevíte čokoládu, oříšky, jablka a švestky. A proč věnovat zrovna kávu? Celý život nám maminka energii dávala, nyní ji energii můžeme vrátit :) 

  1. Šálky na oblíbenou kávu a hlavně nohy v teple

Káva nejlépe chutná ze šálků z kvalitního porcelánu! U nás pořídíte tři velikosti šálků Upraženo z italského porcelánu. A nechybí ani stylový plecháček, pokud je vaše maminka dobrodružnější povahy :)

 

  1. Pozvěte maminku na čaj

Dává vaše maminka přednost čaji namísto kávy? I v tomto případě dokážeme pomoci – máme totiž širokou nabídku sypaných i sáčkových čajů. Doporučili bychom především sáčkové čaje English Tea Shop, které mají moc hezky ilustrované krabičky a obsahují čaj nejvyšší kvality, který získal dokonce i čajového Oscara! V nabídce máme i speciální dárkové edice v růžové papírové krabičce.

 

  1. Aby se maminka cítila dobře

Každá žena se vždy chce cítit krásná a upravená. A ani u maminek tomu není jinak :) Určitě nesáhnete vedle, když koupíte některý z kosmetických olejů Renovality, které se vyrábí na Moravě, konkrétně v Přerově. Jejich produkty jsou často oceňovány, milují je ženy všeho věku a navíc nádherně voní! Kosmetické oleje můžete koupit tady.

 

  1. Udělejte radost šperkem

A v našem seznamu super dárků pro maminky samozřejmě nesmí chybět šperky! Zlato a stříbro je klasika, která se líbí vždy, pokud je ale vaše maminka dobrodružná duše, zkuste si prohlídnout nabídku od výrobce dřevěných šperků z Beskyd – Bewooden. Každý jejich výrobek je dělaný ručně a s láskou.  Svou maminku můžete překvapit třeba netradičními náušnicemi, koupíte je na tomto odkaze.dsc00806_1_

 Adéla Ladman
Sdílejte článek