MÁME NAROZENINOVÉ SLEVY NA ZRNKOVOU KÁVU A KÁVOVÉ PŘEDPLATNÉ!
STAČÍ ZADAT KÓD: NAROZENINY15

iTonic_drinky

22.07.2019

Letní ledové drinky iToniC

Teplé letní večery si žádají osvěžení. Zároveň je čas léta jako stvořený pro odpočinek, zkoušení nových pochutin a poklidné posedávání s přáteli nad skleničkou něčeho dobrého. Pokud máte rádi gin s tonicem čtěte dál. Rádi bychom Vám představili nové osvěžení Vašich drinků - ledový čaj iTonic v sáčku, který vykouzlí z obyčejného tonikového drinku svěží a ovocem provoněný profi drink!

O co se ty jedná? iTonic je čajová směs v sáčku, který při přípravě Vašeho drinku přídáte do skleničky a necháte vylouhovat po dobu cca 5 minut. Každý balíček obsahuje 12 sáčků. Španělský výrobce Cuida Té pojmenoval tři vyráběné varianty Shangai, Ibiza a Amsterdam. Pokud jste tyto destinace navštívili, jistě Vám jejich chuť připomene (ne)dávné cesty. K přípravě tedy potřebujeme panák ginu, tonic, led a ovoce na dozdobení.

Shangai
Čajová směs Shangai je ostřejší, obsahuje zázvor a pomerančové květy. Pokud milujete zimní zázvorový čaj, bude tato varianta právě pro Vás. Chuť lze v drinku cítit již po chvilce louhování. Doporučujeme dozdobit citronem, případně nakrájený citron na kostičky také přidat do drinku.
dsc_0512

Ibiza
Čajová směs Ibiza je živá a sladce hravá. Obsahuje ibišek a ostužiny a hodí se zejména pro ty, kteří mají radši sladší drinky. Do drinku se hodí přidat také lesní ovoce, které zjemní chuť ginu. 
dsc_0454

Amsterdam
iTonic Amsterdam Vám zlepší náladu. Čajová směs obsahuje pomeranč, kardamon a aroma. Citrusová chuť je svěží a probudí Vás, kardamon bývá označován jako "král chuti", spojení těhto indgrediencí Vás uvolní a budete se cítit královsky.
dsc_0423
Která varianta iTonic drinku Vás zaujala nejvíce? Kterou destinaci ochutnáte jako první? Každá má své kouzlo. 
Sdílejte článek