DOPRAVA JEN ZA 19 KORUN SE ZÁSILKOVNOU PLATÍ ÚPLNĚ NA VŠE DO 21. 3.

Kávové kapsle Cafféluxe

05.03.2018
Za každou značkou je příběh, ale když si čtete příběh Cafféluxe, hned na vás začne působit jinak. Důvěrněji. V jejich zemi byly vždy nejdostupnější kapsle Nespresso, které se do země navíc dovážely.  A tak zakladatele Cafféluxe, Kevina Katze, napadlo, že je ekonomičtější mít vlastní značku kávových kapslí – zvlášť když Afrika patří mezi jedny z největších producentů kávy na světě. A tehdy se africký trh s kávovými kapslemi dostal do úplně jiných otáček.

etiopia

Jako každý malý podnik i tato značka někde začínala. Od výroby v garáži až po dnešní velkou firmu v Kapském městě. Cafféluxe poskytuje kávu ze všech zemí a cílem je být dostupný pro všechny – proto jsou levnější alternativou než Nespresso. Jejich nabídka se po čase rozšířila i o čaje (například o africký rooibos), čokoládu nebo samotné mléko. Sice se na sušené mléko můžete dívat různými pohledy a i my sami používáme spíše čerstvé, nicméně se nám několikrát osvědčilo mít pár kapslí s mlékem po ruce. A na kávě to ničemu neubralo. Naopak je to dobrá alternativa po ty, kteří nemají přístroj na mléčnou pěnu, jelikož kávovar kapsli s mlékem lehce napění a vy si tak vychutnáte nejen dokonalou cremu, ale i našlehané mléko.


Na této značce oceníme i to, že si svá kávová zrna pečlivě vybírá a následně si je sama praží, mele a zpracovává do formy, kterou už máte doma u kávovaru. Zpracovávají prvotřídní arabiku i robustu ze všech zemí, ale hlavně se vyznají v africké produkci kávy. Pokud tedy milujete kávu z Ugandy, Rwandy nebo Keni, dejte na profíky z Cafféluxe.  Tuto značku tak společně s Gourmesso a Origen můžeme opravdu doporučit a stojíme si za ní. Pokud s Cafféluxe ještě nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme začít s naším testovacím balíčkem za zvýhodněnou cenu, kde si každý zaručeně najde tu svoji! :-)

Váš tým
z Upraženo.cz


Sdílejte článek