DORUČENÍ NA ZÁSILKOVNU JEN ZA 11 KČ!

Kávové kapsle Cafféluxe

05.03.2018
Za každou značkou je příběh, ale když si čtete příběh Cafféluxe, hned na vás začne působit jinak. Důvěrněji. V jejich zemi byly vždy nejdostupnější kapsle Nespresso, které se do země navíc dovážely.  A tak zakladatele Cafféluxe, Kevina Katze, napadlo, že je ekonomičtější mít vlastní značku kávových kapslí – zvlášť když Afrika patří mezi jedny z největších producentů kávy na světě. A tehdy se africký trh s kávovými kapslemi dostal do úplně jiných otáček.

etiopia

Jako každý malý podnik i tato značka někde začínala. Od výroby v garáži až po dnešní velkou firmu v Kapském městě. Cafféluxe poskytuje kávu ze všech zemí a cílem je být dostupný pro všechny – proto jsou levnější alternativou než Nespresso. Jejich nabídka se po čase rozšířila i o čaje (například o africký rooibos), čokoládu nebo samotné mléko. Sice se na sušené mléko můžete dívat různými pohledy a i my sami používáme spíše čerstvé, nicméně se nám několikrát osvědčilo mít pár kapslí s mlékem po ruce. A na kávě to ničemu neubralo. Naopak je to dobrá alternativa po ty, kteří nemají přístroj na mléčnou pěnu, jelikož kávovar kapsli s mlékem lehce napění a vy si tak vychutnáte nejen dokonalou cremu, ale i našlehané mléko.


Na této značce oceníme i to, že si svá kávová zrna pečlivě vybírá a následně si je sama praží, mele a zpracovává do formy, kterou už máte doma u kávovaru. Zpracovávají prvotřídní arabiku i robustu ze všech zemí, ale hlavně se vyznají v africké produkci kávy. Pokud tedy milujete kávu z Ugandy, Rwandy nebo Keni, dejte na profíky z Cafféluxe.  Tuto značku tak společně s Gourmesso a Origen můžeme opravdu doporučit a stojíme si za ní. Pokud s Cafféluxe ještě nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme začít s naším testovacím balíčkem za zvýhodněnou cenu, kde si každý zaručeně najde tu svoji! :-)

Váš tým
z Upraženo.cz


Sdílejte článek