MÁME NAROZENINOVÉ SLEVY NA ZRNKOVOU KÁVU A KÁVOVÉ PŘEDPLATNÉ!
STAČÍ ZADAT KÓD: NAROZENINY15

Nápoje pro Dolce Gusto kávovary, které musíte vyzkoušet

17.05.2021
Adéla Ladman
Váš oblíbený nápoj snadno, rychle a chutně. To vše umí v České republice snad nejpopulárnější kapslový systém - Dolce Gusto. Jednotlivé kávovary, které jsou s kapslemi Dolce Gusto kompatibilní, se liší hlavně vzhledem a mírou automatizace, všechny jsou však od stejného výrobce – společnosti Krups. Cena kávovarů se pohybuje od 900 do 5 000 Kč, za atraktivní a nadčasový vzhled se připlácí i v této kategorii spotřebičů :)JAKÉ NÁPOJE DOLCE GUSTO NABÍZÍ?

Pro kávovary s kapslovým systémem Dolce Gusto můžete pořídit dva typy kapslí - originální a kompatibilní. A v naší nabídce najdete právě kompatibilní kapsle. V kávovarech jsou fuknční úplně stejně jako originální kapsle, liší se však cenou (kromě limitovaných a exkluzivních edic je cena nižší) a širokou paletou chutí. V naší nabídce najdete kompatibilní kapsle od dvou výrobců - britského Cafféluxe a španělského Origen. Cena za balení 10 kapslí u nás začíná na 89 korunách (v akci a ve speciálních balíčcích je však cena ještě nižší!), v případě 16 kapslí pak cena startujeme a končí na 119 korunách. A to už je velmi pěkná cena za jeden nápoj, co říkáte?

které kapsle určitě vyzkoušet?

Na základě zákaznické oblíbenosti jsme pro vás sestavili žebříček nápojů, které byste určitě měli vyzkoušet! 
1. Balíček čokolád MilkyWay, Twix a Mars - dlouhodobě náš bestseller. Tři čokolády, které potěší každého, kdo ujíždí na sladkém. 
2. Karamelové latté - ochucené latté s příchutí karamelu patří mezi naše nejprodávanější kávy. Mlsáte a doplňujete energii v jednom :)
3. Ovocný čaj - jemně kyselkavý a velmi osvěžující čaj, který výborně chutná i s ledem!
4. Samostatné mléko - mléko, díky kterému si dotvoříte svůj nápoj podle toho, jak jej máte rádi a jednoduše vykouzlíte cappuccino nebo latté.
5. Bezkofeinová káva - když už je kofeinu dost, přijde vhod na chuť právě bezkofeinová káva. 
6. Káva s ovesným mlékem - naše novinka. Káva má jemnou a lahodnou chuť, náhradu klasického mléka ani nepoznáte. 
7. Espresso - káva, co vás zaručeně postaví na nohy. Objemem vody si můžete regulovat sílu :)

img_3347_48

V ČEM JE DOLCE GUSTO LEPŠÍ NEŽ NESPRESSO?

Systém Dolce Gusto má nepochybně svá pro i proti. Ve srovnání s kávovary Nespresso má však jednu obrovskou výhodu, a to sice, že dokáže připravit i studené nápoje. Tuto funkci člověk ocení nejvíce v letních měsících, kdy teploty dosahují tropických hodnot a ledová kávanebo čaj je to nejlepší osvěžení. 


Adéla Ladman
Sdílejte článek