Tip na dárek: KÁVOVÉ PŘEDPLATNÉ UPRAŽENO

08.11.2021
Adéla Ladman
Naše kávové předplatné je skvělý dárek pro všechny milovníky kávy a že jich u nás je! Na začátku měsíce dorazí obdarovanému čerstvě upražená káva až domů a vždy se jedná o novinku, limitku anebo zajímavou kávu z naší nabídky.

dsc01933_min
Naši předplatitelé například v listopadu ve schránkách našli limitovanou Halloweenskou směs


Co byste o kávovém předplatném měli vědět?

1. Kávové předplatné odesíláme vždy první týden v měsíci a začneme v tom měsíci, kdy si zvolíte start předplatného. Můžete si vybrat mezi doručení kurýrem PPL až domů nebo doručení na pobočku vybrané Zásilkovny či na PPL ParcelShop. Tento způsob dopravy se pak bude každý měsíc opakovat.

2. V kávovém předplatném najdete každý měsíc jinou kávu. Posíláme vám limitované edice a novinky, teré mnohdy ochutnáte mezi prvními. 

3. Kávu vám můžeme namlít - stačí si u předplatného vybrat možnost namleté kávy a zadat přípravu, na kterou si přejet kávu namlít.

4. Nechcete udělat chybu v dodacích údajích? V části Dodací údaje nám prosím vyplňte jméno a přijmení a telefonní číslo obdarovaného (to je pro správné doručení zásadní), E-MAIL VŠAK UVEĎTE SVŮJ, dorazí vám na něj doručení objednávky a případně přes něj s vámi budeme komunikovat. Do doručovací adresy pak vyplňte adresu obdarovaného, do fakturačních údajů adresu vaši. Do fakturačních údajů můžete uvést telefonní číslo na sebe, na které bychom se obrátili v případě nejasností. 

adr2

5. Rádi byste kávové předplatné předali s dárkovým poukazem? Po přijetí platby vám pošleme odkaz, kde si můžete poukaz stáhnout a ten obdarovanému předat. Předplatné pak začne automaticky chodit v měsíci, který jste si při vytváření objednávky zvolili.


6. Nevíte, jakou gramáž kávového předplatného měsíčně zvolit? Průměrná dávka kávy na jednu porci espressa je cca 8 gramů, z 250gramového předplatého tedy připravíte měsíčně zhruba 30 káv, z 500gramového 60 káv a z 1000gramového 120 káv. Stačí tedy vědět, kolik váš blízký vypije denně kávy :)


Na naši nabídku kávového přeplatného se můžete podívat ZDEAdéla Ladman
Sdílejte článek