Gourmesso

Německý výrobce alternativních kapslí pro kávovary Nespresso, lídr trhu, ochránce lidských práv, to a ještě mnohem více je značka Gourmesso. Byla založena v říjnu 2012 na méně než 15 m2 na Jihovýchodě Berlína a nabízela 5 typů espressa.


Lídr trhu
V současné době je Gourmesso největším výrobcem a dodavatelem alternativních kapslí (nejen) pro kávovary Nespresso na evropském trhu. Od jeho založení v roce 2012 se rozrostlo do více než 25 zemí světa včetně Ameriky, Španělska, Velké Británie, Francie a díky Upraženo i do České republiky.

Za jejich úspěchem nejspíše stojí nejen široká a různorodá nabídka, ale i přijatelná cena, která je ve srovnání s originálními kapslemi levnější až o 35 %. Pokud byste Gourmesso rádi vyzkoušeli, doporučujeme naše výhodná balení, se kterými ušetříte ještě více!

gourmesso

Všechny produkty značky Gourmesso jsou vyráběný v souladu s Fair Trade zásadami.

Co je to FairTrade?
FairTrade je hnutí, které bojuje proti využívání levné pracovní síly v zemích třetího světa a proti dětské práci. Označení FairTrade výrobek může dostat pouze výrobce, který ctí základní lidská práva a potřeby, vyplácí malým farmářům a pěstitelům férovou odměnu a snaží se s nimi navázat dlouhodobou spolupráci.
 
Široká nabídka
Gourmesso nabízí širokou škálu Nespresso kapslí, od těch bezkofeinových až po ochucené. Na své si tedy s Gourmessem přijde opravdu každý. V naší nabídce naleznete produkty, které si během let získaly největší oblibu u našich zákazníků. Gourmesso je také jedna z mála firem, která nabízí i ochucené kávy mnoha druhů, všechny ochucené kávy z naší nabídky naleznete zde

Naše doporučení

Pokud jste ještě žádné kapsle od firmy Gourmesso nevyzkoušeli, rozhodně doporučujeme vyzkoušet jeden z testovacích balíčků, které jsme pro Vás připravili. Pokud byste ale raději začali jen s jedním nebo dvěma balíčky, měli byste určitě vyzkoušet Etiopia Blend Forte nebo vynikající kokosové Noce Di Cocco.

Ochutnejte kávy Gourmesso.

Nakupujte s námi bez obav

DOPRAVA
zdarma
na pobočky Zásilkovny při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem při nákupu nad 2000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme výběrovou kávu z celého světa. O kávě Upraženo.cz
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.