DORUČENÍ NA ZÁSILKOVNU JEN ZA 11 KČ!

Kávové kapsle Gourmesso

07.07.2017
Značka vznikla v Berlíně s cílem poskytnout zákazníkům Nespressa levnější kapsle a přitom stejně dobře chutnající kávu. Snaží se zákazníkům nejenom ukázat kávu z různých zemí a její odlišnou chuť, ale nebojí se experimentovat a doplnit řady kapslí i o ty ochucené. Jejich arabiky a robusty, které ve směsích můžeme najít, pochází z nejlepších oblastí pro pěstování kávy na světě. V nabídce najdeme jak 100% arabiku, tak i kávu s různou intenzitou pražení. Díky tomu si můžete dopřát intenzivní espresso i jemnou chuť cappuccina.
Veškeré produkty značky Gourmesso mají certifikát Fairtrade. S tímto certifikátem máte jistotu, že všem, kteří se podíleli na výrobě produktů, je umožněno důstojné živobytí a že se mezi zaměstnanci nesmí objevit děti. O to kvalitnější práci Gourmesso odvádí.

gourmesso


Za nás můžeme říct, že jejich produkty patří mezi naše nejoblíbenější. Poskytují velký výběr a různou intenzitu káv. Proto si na své přijdou jak milovníci silného espressa, tak ti, kteří upřednostňují jemnou kávu s mlékem. Jejich ochucené kapsle neobsahují žádná umělá aromata a čerstvost kávy se při přípravě opravdu pozná. Za kvalitní čerstvostí stojí dobře těsněné kapsle, které nepropustí vzduch a zabrání uvolnění kávového aroma a chuti.


Tím, že jsou kapsle kvalitně uzavřené, se nemusíte bát, že by vám poškodily Váš Nespresso kávovar. U některých konkurenčních značek se může stát, že jehly nepropíchnou víčko a poškodí se proces při přípravě kávy. Nicméně u kapslí Gourmesso se můžete spolehnout na to, že vše proběhne v pořádku. Nejenom, že to poznáte už na první pohled, ale sami to můžeme potvrdit.


Za ochutnání určitě stojí Etiopia Blend Forte, jde o 100% arabiku pocházející hlavně z Afriky. Dále jihoamerickou 100% arabiku Lungo Arabica Forte. Pro robustnější a intenzivnější chuť doporučujeme Ristretto Blend Forte a mezi ochucenými kapslemi u nás vládne vanilkačokoláda nebo vynikající kokos.
A pokud byste se nemohli rozhodnout, koukněte na náš zvýhodněný balíček ochucených i neochucenýchkáv značek Gourmesso.

gourmesso2


Váš tým z 
Upraženo.cz


Sdílejte článek