Limitovaná edice: Láskyplná směs Upraženo 2021

19.01.2021
Adéla Ladman

Už při vymýšlení a testování naší Vánoční směsi jsme věděli, že bychom nechtěli zůstat jen u jedné speciální limitované edice ročně, ale rádi bychom vám jich představili více. A k jaké jiné příležitosti představit další Upraženo směs než na Svátek zamilovaných, když právě káva je naše láska?


Ta správná láska je sladká a přesně taková je chuť naší speciální Láskyplné směsi. Spojili jsme dvě už samy o sobě aromatické a čokoládou nabité kávy – Guatemalu a Peru. V chuti kromě mléčné čokolády ucítíte také ovoce a sladký javorový sirup.

img_3481

A jak už jste u nás zvyklí, prioritu je pro nás kvalita a čerstvost. Každý balíček pro vás chystáme až ve chvíli, kdy k nám dorazí vaše objednávka. Nejdříve se svého úkolu zhostí náš pražič Tom, který každou kávu zvlášť upraží a nechá den odpočinout. Poté přichází na řadu ruce našich dvou šikovných skladnic Terky a Klárky, které připraví obal tak, aby přesně odpovídal láskyplnému obsahu :) Poté kávu odváží, pořádně promíchají jednotlivá zrnka, uzavřou sáček a v balíčku odesílají tam, kde udělá radost – k vám domů! 

Nezapomeňte letos darovat lásku – nejspíše to totiž potřebujeme všichni ještě více, než kdy dřív :)


Adéla Ladman
Sdílejte článek