Vítejte na naších kávových stránkách UPRAZENO.CZ - jsme specialisté na kávu!
search-loader
0 ks
0
Nakupte ještě za 850 Kč a získáte
Dopravu zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Celkem 0 Kč
Upraženo - favorite
question
Potřebujete poradit?
Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit s konkrétními produkty, či vytvořit objednávku po telefonu? Neváhejte zavolat
PORADNA
+420 739 102 933

Limitovaná edice: Láskyplná směs Upraženo 2021

19.01.2021
Adéla Jurková

Už při vymýšlení a testování naší Vánoční směsi jsme věděli, že bychom nechtěli zůstat jen u jedné speciální limitované edice ročně, ale rádi bychom vám jich představili více. A k jaké jiné příležitosti představit další Upraženo směs než na Svátek zamilovaných, když právě káva je naše láska?


Ta správná láska je sladká a přesně taková je chuť naší speciální Láskyplné směsi. Spojili jsme dvě už samy o sobě aromatické a čokoládou nabité kávy – Guatemalu a Peru. V chuti kromě mléčné čokolády ucítíte také ovoce a sladký javorový sirup.

img_3481

A jak už jste u nás zvyklí, prioritu je pro nás kvalita a čerstvost. Každý balíček pro vás chystáme až ve chvíli, kdy k nám dorazí vaše objednávka. Nejdříve se svého úkolu zhostí náš pražič Tom, který každou kávu zvlášť upraží a nechá den odpočinout. Poté přichází na řadu ruce našich dvou šikovných skladnic Terky a Klárky, které připraví obal tak, aby přesně odpovídal láskyplnému obsahu :) Poté kávu odváží, pořádně promíchají jednotlivá zrnka, uzavřou sáček a v balíčku odesílají tam, kde udělá radost – k vám domů! 



















Nezapomeňte letos darovat lásku – nejspíše to totiž potřebujeme všichni ještě více, než kdy dřív :)


Adéla Jurková
Sdílejte článek