Limitovaná edice: Letní směs Upraženo 2021

20.07.2021
Adéla Ladman

Kromě naší limitované Vánoční a Láskyplné směsi můžete nyní nově vyzkoušet Letní směs Upraženo 2021. Výborně chutná nejen horká, ale v ledových variantách, o jejichž recepty jsme se s vámi podělili zde


Jistě se shodneme na tom, že v létě vyhledáváme osvěžující, možná trochu kyselkavá chutě, které nejsou hutné a těžké. A právě s takovým záměrem jsme stvořili Letní směs - kávu ze zrn Arabicy z Etiopie a Brazílie. Díky spojení chuťových profilů těchto dvou káv při pití pocítíte osvěžující jablečnou aciditu, bobulovité ovoce a v závěru také mléčnou čokoládu. Ideální káva na led, co říkáte? 

dsc07882


A jak už jste u nás zvyklí, prioritu je pro nás kvalita a čerstvost. Každý balíček pro vás chystáme až ve chvíli, kdy k nám dorazí vaše objednávka. Nejdříve se svého úkolu zhostí náš pražič Tom, který každou kávu upraží a nechá den odpočinout. Poté přichází na řadu ruce našich šikovných skladnic, ty kávu odváží, pořádně promíchají jednotlivá zrnka, uzavřou sáček a v balíčku odesílají tam, kde udělá radost – k vám domů!


Když už jsme u toho léta, nezpomeňte si užívat volno, jak se sluší a patří - hlavně s těmi, které máte rádi! A když je u toho pohostíte kávou s beskydským srdcem, určitě se nebudou zlobit :)

 Adéla Ladman
Sdílejte článek