Vítejte na naších kávových stránkách UPRAZENO.CZ - jsme specialisté na kávu!
search-loader
0 ks
0
Nakupte ještě za 850 Kč a získáte
Dopravu zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Celkem 0 Kč
Upraženo - favorite
question
Potřebujete poradit?
Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit s konkrétními produkty, či vytvořit objednávku po telefonu? Neváhejte zavolat
PORADNA
+420 739 102 933

Limitovaná edice: Letní směs Upraženo 2021

20.07.2021
Adéla Jurková

Kromě naší limitované Vánoční a Láskyplné směsi můžete nyní nově vyzkoušet Letní směs Upraženo 2021. Výborně chutná nejen horká, ale v ledových variantách, o jejichž recepty jsme se s vámi podělili zde


Jistě se shodneme na tom, že v létě vyhledáváme osvěžující, možná trochu kyselkavá chutě, které nejsou hutné a těžké. A právě s takovým záměrem jsme stvořili Letní směs - kávu ze zrn Arabicy z Etiopie a Brazílie. Díky spojení chuťových profilů těchto dvou káv při pití pocítíte osvěžující jablečnou aciditu, bobulovité ovoce a v závěru také mléčnou čokoládu. Ideální káva na led, co říkáte? 

dsc07882


A jak už jste u nás zvyklí, prioritu je pro nás kvalita a čerstvost. Každý balíček pro vás chystáme až ve chvíli, kdy k nám dorazí vaše objednávka. Nejdříve se svého úkolu zhostí náš pražič Tom, který každou kávu upraží a nechá den odpočinout. Poté přichází na řadu ruce našich šikovných skladnic, ty kávu odváží, pořádně promíchají jednotlivá zrnka, uzavřou sáček a v balíčku odesílají tam, kde udělá radost – k vám domů!


Když už jsme u toho léta, nezpomeňte si užívat volno, jak se sluší a patří - hlavně s těmi, které máte rádi! A když je u toho pohostíte kávou s beskydským srdcem, určitě se nebudou zlobit :)

 Adéla Jurková
Sdílejte článek