BLACK FRIDAY NA NAŠE VÝBĚROVÉ KÁVY A NAVÍC DORUČENÍ NA PPL PARCELSHOPY ZDARMA!

Naše kávy získaly potravinářského Oscara!

17.08.2022
Adéla Ladman
Když jsme na začátku letošního roku posílali přihlášku a ochutnávku do soutěže Great Taste Awards, byli jsme nervózní a natěšení zároveň. Přece jen se jedná o soutěž, kde získávají ocenění ti nejlepší výrobci potravin z celého světa a přezdívá se jí potravinářští Oscaři. Když nám na začátku srpna dorazily výsledky, měli jsme velkou radost! Tři přihlášené kávy, tři medaile, tomu se říká 100% úspěch :) Znovu se nám potvrdilo, že když věci děláte pečlivě, poctivě a s láskou, tak to jde na výsledku vždycky poznat. A že naše roční testování, zkoušení a vyvíjení nebylo vůbec zbytečné, protože jedině tak jsme se dopracovali k produktu, který vám můžeme s hrdostí nabídnout. 

A jaké kávy si vysloužily svého Oscara?

Káva Peru
Naše káva z Peru získala dvě hvezdičky. Porota ocenila její výraznou čokoládovou chuť, díky které se skvěle hodí na espresso. 

Káva Ethiopia Boji
Plná, ovocná a osvěžující chuť plná citrusů, skvělá především na alternativní přípravy. Tak by se dalo shrnout hodnocení poroty a my děkujeme taktéž dvě hvězdičky!

Káva Brazil
Bestseller vašich srdcí, naše Brazilka si od poroty odnáší jednu hvězdičku. Porotci vyzdvihli především jemnou chuť s oříškovými tóny. 

Některé z oceněných káv nyní můžete zakoupit se slevou. A udělat si trošku větší zásoby, kávy přece není nikdy dost!

dsc01172_min


Adéla Ladman
Sdílejte článek