Vítejte na naších kávových stránkách UPRAZENO.CZ - jsme specialisté na kávu!
search-loader
0 ks
0
Nakupte ještě za 1000 Kč a získáte
Dopravu zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Celkem 0 Kč
Upraženo - favorite
question
Potřebujete poradit?
Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit s konkrétními produkty, či vytvořit objednávku po telefonu? Neváhejte zavolat
PORADNA
+420 739 102 933

Origen Coffee

Španělský výrobce kapslí pro kávovary Nespresso, který si zakládá na kvalitě za rozumnou cenu, to je Origen.Kvalita až na prvním místě
Pokud je něco, za čím si Origen stojí, potom je to jednoznačně prvotřídní kvalita. Origen svoje kapsle plní jen tou nejlepší kávou od prověřených dodavatelů. Tu následně plní po 5g na kapsli, které jsou uzavřeny po pár kusech v ochranné atmosféře tak, aby byla zachována 100% čerstvost a kvalita.

Nově Origen nabízí i organickou kávu uzavřenou do 100% kompostovatelných kapslí, které se v přírodě bez problému rozloží. To však nic neubírá na kvalitě a kapsle si tak udržují svůj vysoký standard.

14585138

V každé kapsli se ukrývá špetka španělského temperamentu.

S ohledem na životní prostředí
Kromě organické BIO řady Origen&Planet můžete v naší nabídce najít i prémiovou řadu PURA, ve které je káva plněna do hliníkových kapslí, ty tak nezatěžujou přírodu a navíc uchovávají kávu déle čerstvou a plnou chuti!

 
Od kávy k čaji a zase zpět
Velmi oblíbenými mezi našimi zákazníky se staly i čajové kapsle od společnosti CuidaTé, která je pouze dceřinnou společností Origenu a kapsle jsou zde vyráběný se stejnou láskou a vysokými standardy, v naší nabídce můžete naleznou jak černý, tak ovocný čaj.

Naše doporučení
Pokud jste ještě žádné kapsle od firmy Origen nevyzkoušeli, rozhodně doporučujeme vyzkoušet náš testovací balíček, který jsme pro Vás připravili. Pokud byste ale raději začali jen s jedním nebo dvěma balíčky, měli byste určitě vyzkoušet Organic Intense nebo vynikající hliníkové Pura Supreme.