Origen Coffee

Španělský výrobce kapslí pro kávovary Nespresso i Dolce Gusto, který si zakládá na kvalitě za rozumnou cenu, to je Origen.Kvalita až na prvním místě
Pokud je něco, za čím si Origen stojí, potom je to jednoznačně prvotřídní kvalita. Origen svoje kapsle plní jen tou nejlepší kávou od prověřených dodavatelů. Kapsle jsou uzavřeny v ochranné atmosféře tak, aby byla zachována 100% čerstvost a kvalita.

Nově Origen nabízí i organickou kávu uzavřenou do 100% kompostovatelných kapslí, které se v přírodě bez problému rozloží. To však nic neubírá na kvalitě a kapsle si tak udržují svůj vysoký standard.

14585138

V každé kapsli se ukrývá špetka španělského temperamentu.

S ohledem na životní prostředí
Kromě organické BIO řady Origen&Planet můžete v naší nabídce najít i prémiovou řadu PURA, ve které je káva plněna do hliníkových kapslí, ty tak nezatěžujou přírodu a navíc uchovávají kávu déle čerstvou a plnou chuti!
 
Od kávy k čaji a zase zpět
Velmi oblíbenými mezi našimi zákazníky se staly i čajové kapsle CuidaTé. Kapsle jsou zde vyráběný se stejnou láskou a vysokými standardy, v naší nabídce najdete jak černý, tak ovocný čaj a spoustu dalšího.

Naše doporučení

Pokud jste ještě žádné kapsle od firmy Origen nevyzkoušeli, rozhodně doporučujeme vyzkoušet náš testovací balíček. Pokud byste ale raději začali s ochutnáváním kapslí značky Origen postupně, neměli byste minout Organic Intense nebo vynikající Pura Supreme. Mezi kapslemi pro kávovary Dolce Gusto je stálicemi náš Testovací balíček.

Ochutnejte kapsle od Origen. 


Nakupujte s námi bez obav

DOPRAVA
zdarma
na pobočky Zásilkovny při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem při nákupu nad 2000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme výběrovou kávu z celého světa. O kávě Upraženo.cz
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.