Podstars nápoje pro děti

26.06.2019

Nápoje pro děti v kapslích 

Sledují Vás upřeně Vaše ratolesti, když vkládáte konečně kapsli s Vaší oblíbenou kávou do kávovaru? Prosí, aby mohly ochutnat trošku pěny? Jak je obecně známo, kofein není nic vhodného pro děti – proto je s největší pravděpodobností odeženete se slovy, že na kávu si ještě musí nějaký ten pátek počkat. Ukřivděné obličeje malých skřítků, kteří nemohli něco ochutnat, známe také asi všichni. A když přijdou na řadu dokonce slzy? To už může spravit jenom Milka nebo Bebe Brumík!

Dnes bychom Vám rádi představili nápoje Podstars anglické značky Cafféluxe. Jedná se o bezkofeinové kapsle, které ocení zejména Vaše děti. Jejich hlavní výhodou je rychlost přípravy, kterou nabízejí a chuť připravená speciálně pro děti. Tyto kapsle jsou kompatibilní s kávovarem Dolce Gusto a v jednom balíčku najdete deset kusů. Nyní již můžete dětem připravovat jejich zasloužený nápoj stejně rychle jako pro Vás samotné.

dsc_0144

Výběr ze tří příchutí 

Podstars nabízí kapsle ve třech příchutích – vanilka, čokoláda, jahoda. Vanilkový nápoj je jemný a mléčný, texturou připomíná vanilkovou zmrzlinu. Čokoládový nápoj je krémový a kakaový, je rychlou variantou zejména pro milovníky klasického českého kakaa z kravského mléka – jediným rozdílem mezi těmito dvěma nápoji je našlehaná pěna, kterou kávovar z kapsle vykouzlí. Jahodový nápoj je ovocný a svěží, svojí chutí je vhodný zejména na léto. Tato příchuť připomíná jahodovou zmrzlinu.

dsc_0092
Z kapslí Podstars je možno vytvořit jak teplý nápoj, tak studený shake. Pokud se děti potřebují zahřát a chcete společně vytvořit teplý nápoj, nastavte požadovanou velikost nápoje a otočte páčku do směru, kde je vyznačená horká voda. Potom už stačí vyčkat, až se kávovar po vytvoření požadovaného objemu sám zastaví. Pokud chcete naopak Vaše děti osvěžit a chcete vytvořit ledový shake, potom nastavte požadovanou velikost nápoje a otočte páčkou do směru, kde je vyznačená studená voda. V tomto případě doporučujeme přidat také pár kostek ledu. Nápoje můžete dozdobit šlehačkou ve spreji, případně přelít topingem nebo posypat posypkou (skořicovým cukrem, grankem, marshmallow bonbony).

Vysvětlili jsme si přípravu, tak teď už nezbývá než ochutnat. Přejeme dobrou chuť a příjemně strávené chvíle při vychutnávání zaslouženého nápoje s Vašimi ratolestmi. Ať je venku teplo nebo zima, Podstars kapsle, ty jsou príma!Sdílejte článek