Upraženo Espresso směs - 10 kapslí pro Nespresso kávovary

Upraženo Espresso směs - 10 kapslí pro Nespresso kávovary

Skladem - Datum doručení 23. 2. 2024
159
Kompatibilní kapsle pro Nespresso kávovary s naší kávou? Máme! Kapsle jsou nejen kompatibilní, ale taky rozložitelné. Váš šálek kávy bude plný chutí, tak jak jste u naší kávy zvyklí.
Pražič Tom
Pražič Tom
Upraženo.cz
ESPRESSO SMĚS
V Espresso směsi Upraženo najdete 100% výběrovou Arabiku - Kolumbie Excelso EP v poměru 70 % a kvalitní BIO robustu z Tanzanie v poměru 30 %
Chuťový profil: T
óny karamelu, oříšků a jablek kombinované se zemitostí a hořkostí tanzijské Robusty.
Ocenění: Naše pražená káva Colombia získala ocenění GREAT TASTE AWARDS 2023 ⭐⭐

O kolumbijské kávě


Kolumbijskou kávu zná každý. Ještě aby ne! Země totiž patří mezi největší vývozce kávy už od 19. století. Díky různorodému podnebí a geografickým podmínkám najdeme v kolumbijské kávě každý to své, její variabilita je totiž nekonečná. Obecně kolumbijská káva pochází ze tří regionů: ze severu (kde je káva zemitější, hutnější), z centra Kolumbie (místní káva začíná být více citrusová a svěží) anebo z jihu, zdejší káva je jemná, sladká a ovocná. Kávová družstva poctivě pracují na rozvoji svého oboru, to se odráží i v množství certifikátů, které kolumbijská káva každoročně získává.

huila2   huila3   huila1

O zpracování

Naše Kolumbie pochází od drobných farmářů z nejznámějších oblastí pěstování kávy. Zemědělci obvykle používají tradiční plně promytý způsob zpracování. Třešně jsou ručně sbírány a poté rozdrceny, obvykle na farmě. Po rozvláknění se káva fermentuje v tancích po dobu 26 až 36 hodin. Poté se zrna položí na parabolická lůžka k sušení po dobu až 20 dnů. 


ob1   ob3   ob5

Jaké jsou naše kapsle?

Naši kávu jsme naplnili do kompostovatelných kapslí. Ty jsou ze směsi ze zbytkového materiálu při zpracování kukuřice, brambor, hrachu, cukrové třtiny a řepy a jsou plně kompostovatelné v domácích podmínkách. Kapsle jsou naplněny tak, abyste si mohli jednoduše a rychle vychutnat šálek espressa té nejvyšší, výběrové kvality. Doporučený objem přípravy nápoje je tak 30-40 ml.
Top 3 doporučení Přidat doporučení
K tomuto produktu nebylo prozatím vloženo žádné hodnocení. Buďte první, kdo přidá doporučení .

Nakupujte s námi bez obav

DOPRAVA
zdarma
na pobočky Zásilkovny při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem při nákupu nad 2000 Kč.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydech pro vás pražíme výběrovou kávu z celého světa. O kávě Upraženo.cz
VĚRNOSTNÍ BODY
za každý nákup
A pak je můžete uplatnit jako slevu na další nákup.